uitslagen WK

Uitslagen WK OCR 2023

Vandaag is het WK begonnen. Alle uitslagen WK OCR vind je op deze pagina. Deze pagina wordt bijgewerkt.

Standard Course 15 KM (zaterdag)

Elite

Heren

  1. Belousov Egor
  2. Gian Maria Savani
  3. Luca Pezzani

Dames

  1. Nicole Mericle
  2. Ida Mathilde Steensgaard
  3. Ulrikke Evensen

Para Athletes 16

Heren

  1. Gustav Syren
  2. John de Haan
  3. Jamie Gane

Dames

  1. Sabine Spreen
  2. Tamara Janssen

Age Group 20-24 jaar

Heren

  1. Gustav Cordua
  2. Alberto Fernandez Arango
  3. Justin Landsberg

Dames

  1. Linnea Stenson
  2. Freja Emilie Heuckendorff
  3. Julia Macuiszek

Age Group 25-29 jaar

Heren

  1. Patrik Stupka
  2. Duarte Alves
  3. Gioele Guide

Dames

  1. Maud Desouter
  2. Dominique Blom
  3. Sophia Grimm

Age Group 30-34 jaar

Heren

  1. Lukas Novak
  2. Alexander Kosterman
  3. Bartosz Januszewski

Dames

  1. Svetlana Filipovich
  2. Pia Wagner
  3. Quinie Verheijen

Age Group 35-39 jaar

Heren

  1. Piotr Krol
  2. Tomasz Oslizio
  3. Alessandro Coletta

Dames

  1. Tatsiana Pekhtserava
  2. Volha Aleksiayonak
  3. Ellis Jager

Age Group 40-44 jaar

Heren

  1. Pablo Llusia
  2. Pablo Benito Martinez
  3. Azman Mesand Estupinan

Dames

  1. Madeleine Larsson
  2. Cindy Wills
  3. Tamar Barclay

Age Group 45-49 jaar

Heren

  1. Giovani Oosters
  2. Jesus Torralbe Guerrero
  3. Krzysztof Budzisz

Dames

  1. Trish Eksteen
  2. Pia Kind
  3. Sandra van Dijk

Age Group 50-54 jaar

Heren

  1. Sergio Sergio
  2. Joerg Eissmann
  3. Jesus Cerdan Lopez

Dames

  1. Eugenia Martins
  2. Encarnacion Cascales Aranda
  3. Tini Kjellin Kjellin

Age Group 55-59 jaar

Heren

  1. Laszlo Strommer
  2. Tony Leary
  3. Sandor Baranyi

Age Group 60-64 jaar

Heren

  1. Bart Dinkelman
  2. Guy Gadilhe
  3. Andrew Durrance

Short Course 3 KM (vrijdag)

Op vrijdag is de 3 kilometer gelopen.

Elite

Heren

  1. Gian Maria Savani
  2. Jesse de Heer / Thibault Debusschere

Dames

  1. Ida Mathilde Steensgaard
  2. Nicolre Mericle
  3. Ulrikke Evensen

Para Athletes 16

Heren

  1. Yoan Argiolas
  2. Julius Jun Obero
  3. Renson Embradura

Dames

  1. Sabine Spreen
  2. Tamara Janssen
  3. Andrea Estrella

Jeugd 10-11 jaar

Jongens

  1. Radim Benes
  2. Oleg Prokudin
  3. Harry Jeffery

Meisjes

  1. Emma Coddens
  2. Viktorie Dudova
  3. Karolina Skotniewska

Jeugd 12-13 jaar

Jongens

  1. Simon Copray
  2. Marek Benes
  3. Juliusz Wojtas

Meisjes

  1. Anne van Schuppen
  2. Tina Rybisarova
  3. Julia Marzec

Jeugd 14-15 jaar

Jongens

  1. Ruben Lesterhuis
  2. Hannes Vanhullebusch
  3. Sander Terwolbeck

Meisjes

  1. Patrycja Teska
  2. Lemoni Berk
  3. Lotta Kokkemohr

Jeugd 16-17 jaar

Jongens

  1. Leon Frederiks
  2. Teije van der Kooij
  3. Ondrej Soucek

Meisjes

  1. Ella Jacobson
  2. Zilver Werps
  3. Viktorie Tomaskova

Jeugd 18-19 jaar

Jongens

  1. Oliver Grauen
  2. Cezary Szulwach
  3. Liam Hamerlinck

Meisjes

  1. Magdalena Missala
  2. Thea Liilus-Larsen
  3. Lucie Ondrackova

Age Group 20-24 jaar

Heren

  1. Mathijs Kimmel
  2. Francesco Pia
  3. Justin Landsberg

Dames

  1. Linnea Stenson
  2. Immy Hales
  3. Bo de Groot

Age Group 25-29 jaar

Heren

  1. Lenny Stoutjesdijk
  2. Emilio Pagnotta
  3. Jonas De Geyter

Dames

  1. Sophia Grimm
  2. Molnar Alexandra
  3. Ines Thevenod-Mottet

Age Group 30-34 jaar

Heren

  1. Billy Vandewalle
  2. Artjoms Rekunenko
  3. David Blankenburgh

Dames

  1. Svetlana Filipovich
  2. Quinie Verheijen
  3. Magali Hayen

Age Group 35-39 jaar

Heren

  1. Tomacz Oslizlo
  2. Roel Joles
  3. Andre Axelsen Axelsen

Dames

  1. Corien Jansen
  2. Tatsiana Pekhtserava
  3. Agnieszka Rnkiewicz

Age Group 40-44 jaar

Heren

  1. Azman Mesand Estupinan
  2. Przemyslaw Trapkowski
  3. Elio Roets

Dames

  1. Madeleine Larsson
  2. Anna Solakiewicz
  3. Louise Ferriman

Age Group 45-49 jaar

Heren

  1. Giovani Oosters
  2. Calude Paul Eksteen
  3. Csaba Komondi

Dames

  1. Sandra van Dijk
  2. Trish Eksteen
  3. Laura Heywood

Age Group 50-54 jaar

Heren

  1. Joerg Eissmann
  2. Sergio Sergio
  3. Robin Robbemond

Dames

  1. Eugenia Martins
  2. Helewise Elfferich
  3. Encarnacion Cascales Aranda

Age Group 55-59 jaar

Heren

  1. Laszlo Strommer
  2. Tony Leary
  3. Andrew Martin

Dames

  1. Alena Bolfova
  2. Sandra Cardona
  3. Katarzyna Gonia

Age Group 60-64 jaar

Heren

  1. Adam Beswick
  2. Andrew Durrance
  3. Bart Dinkelman

Dames

  1. Heidi Williams

Alle uitslagen elite en age groups

3 gedachten over “Uitslagen WK OCR 2023”

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Start WhatsApp
1
Hallo 👋
Kunnen we je helpen?